Strona głównao Serwisieo Gabinetacho AptekachDodaj ogłoszenie Kontakt Cennik Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie  
Darmowe Ogłoszenia Nieruchomości Medycznych. Wynajmę Gabinet Lekarski. Sprzedam Aptekę. Sprzedam NZOZ, Sprzedam Klinikę, Kupię NZOZ, Kupię Klinikę z kontraktem NFZ
Kategorie
Aptekę Kupię (45)
Aptekę Sprzedam (103)
Biznes Medyczny - Kupię (21)
Biznes Medyczny - Sprzedam (75)
Biznes Medyczny - Współpraca (36)
GABINETY NA GODZINY (5)
Lokal na Aptekę/Gabinet (694)
Obiekt na Klinikę/Przychodnię (300)
Szukam Lokalu/Obiektu  (28)
Teren/Działka pod Klinikę (14)
Zlecę Budowę/Remont Kliniki (3)
Box tekstowy
 
Dodaj reklamę
Sponsorowane
Wyszukiwarka
 Szukaj słów: 
 Miejscowość: 
 Kategoria: 
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od: 
do: 
 Sprzedam 40% dochodowego centrum medycznego
Wynajme gabinet lekarski,nieruchomości służby zdrowia,powierzchnie medyczne,nieruchomości medyczne,powierzchnie na usługi medyczne,sprzedam aptekę,powierzchnia na aptekę,powierzchnie na gabinety medyczne,powierzchnie na gabinety lekarskie,lokal na aptekę,szukam lokalu na aptekę,lokal pod aptekę,lokal pod gabinet lekarski,lokal na gabinet medyczny,pomieszczenia na gabinety lekarskie,pomieszczenia na gabinety medyczne,lokal na gabinet medyczny,lokal na gabinet lekarski,budynek na klinikę,obiekt na klinikę, obiekt na przychodnię,obiekt na szpital,lokal na gabinet stomatologiczny,wynajmę lokal na gabinet,sprzedam lokal na gabinet lekarski,do wynajęcia powierzchnie pod gabinety medyczne,gabinety lekarskie,sprzedam budynek na klinikę,kupię lokal na gabinet,sprzedam gabinet,kupię gabinet,wynajmę gabinet,lokale na gabinety lekarskie,lokal pod aptekę,lokal pod gabinet,nieruchomość na aptekę,lokal pod usługi medyczne,powierzchnie pod usługi medyczne,medyczne nieruchomości,medyczne nieruchomości,sprzedam aptekę,sprzedam biznes medyczny,sprzedam udziały w biznesie medycznym,kupię aptekę,kupię biznes medyczny,kupię udziały,nawiążę współpracę,podejmę współpracę z lekarzami,
 
 Cena: 
 Rodzaj ogłoszenia: Sprzedam
 Lokalizacja:
Polska Dolnośląskie  
 
 Dodano: 2016-12-14
 Ogłoszenie ważne do: 2018-05-16
 Pokaż na mapie:  
 Opis:
Na sprzedaż 40% Centrum Regeneracji Organizmu ? gotowego dobrze prosperującego biznesu o niesamowitym potencjale..
Powierzchnia: 6 000 m2 pomieszczeń.
Na sprzedaż 40% Centrum Regeneracji Organizmu działającego w kilku dziedzinach, specjalizującego się w profilaktyce schorzeń, oczyszczaniu organizmu, leczeniu chorób nieuleczalnych i genetycznych, a także odmładzaniu organizmu.
Dyrektor Centrum ? Aleksander Haretski - opracował unikalną metodę i odkrył Eliksir Młodości, jak również znalazł się w posiadaniu wiedzy umożliwiającej odsłonienie tajemnicy Długowieczności.

Po doskonałym zapoznaniu się z metodami, stosowanymi przez lekarzy i uzdrowicieli w ciągu tysiącleci, jak również po wybraniu najskuteczniejszych z nich, opracował metodę całkowicie różniącą się od wszystkich wcześniej istniejących i funkcjonujących metod. Podstawą oddziaływania na organizm stało się leczenie nie jakichkolwiek narządów dotkniętych chorobą, ale oczyszczanie całego organizmu, regeneracja wszystkich organów i systemów przy zastosowaniu około 50 prostych, dostępnych i nieszkodliwych metod stymulacji całego organizmu, co doprowadziło do oszałamiających rezultatów. Nawet najcięższe choroby, takie jak Rak, Dystrofie mięśniowe, Miopatie, Choroba Parkinsona, Cukrzyca, Stwardnienie rozsiane i wiele innych, włącznie z chorobami genetycznymi, znikają, co widać gołym okiem. Przy zastosowaniu tej metody nie ma potrzeby przeprowadzania operacji przeszczepu narządów, ponieważ organizm sam zastępuje je własnymi odnowionymi narządami z nowymi komórkami. Po takiej rehabilitacji ludzie przestają stosować leki.
Skutek uboczny, jakim jest odmłodzenie organizmu, okazał się być na tyle skuteczny, że nawet osoby chore na dystrofię mięśniową, czyli chorobę, której rozwój nikt nie może zatrzymać, w ciągu roku odzyskują funkcje, które zostały utracone w ciągu 10 lat choroby.
Centrum Regeneracji Organizmu utworzony przy Akademii już odwiedzili mieszkańcy z ponad 30 państw świata. Centrum, do którego przyjeżdżają osoby chore ze wszystkich kontynentów, zyskało światowe uznanie.
W chwili obecnej większość pacjentów zwraca się do Centrum Regeneracji Organizmu z ciężkimi postaciami chorób, które nigdzie więcej, oprócz tej placówki, nie są leczone. Jednakże głównym celem tej metody jest profilaktyka zdrowotna i odmładzanie organizmu niezależnie od wieku i rodzaju lub liczby chorób.
Teraz nie trzeba dygotać ze strachu przed chorobami onkologicznymi, nie ma potrzeby wycinania zawczasu piersi w obawie o prawdopodobieństwo zachorowania na raka. Teraz istnieje możliwość odnowienia całego organizmu i dalej żyć długo i szczęśliwie.

Obecnie Centrum zajmuje 1500 m2 pomieszczeń, a na początku 2017 roku zostanie wykorzystane dodatkowe 4500 m2 powierzchni do działalności. Istnieje możliwość rozwoju tego biznesu w innych krajach.
 Formularz kontaktowy       Numer ogłoszenia: 1632
 
Dowiedz się więcej poprzez e-mail. W celu szybkiego kontaktu, prosimy podać własny adres e-mail.
    
 
 Osoba kontaktowa * 
  Twój e-mail * 
  Temat * 
  Pytania/uwagi * 
    
    
glowna glowna glowna
glowna glowna glowna
Kliknij w miniaturkę, aby zmienić zdjęcie
Liczba wyświetleń strony: 1082 razy.
 Pokaż Moje wszystkie ogłoszenia (56)   
 Moje losowe ogłoszenia:
class=obrazek2
  SPRZEDAM GABINET STOMATOLOGICZNY CENTRUM LUBLINA
Sprzedam gabinet stomatologiczny, centrum Lublina, wysokiej jakości wyposażenie i urządzenie gabinetu, baza pacjentów, lokal wynajmowany, ko
121259rehabilitacja.jpg
  Sprzedam NZOZ w Warszawie
Na sprzedaż NZOZ w WarszawieSpecjalizacja:- rehabilitacja- med. estetycznaPersonel to 20 osób w tym 10 lekarzy
205951_132500_wykrzyknik.jpg
  Kupimy Klinikę/Przychodnię we Wrocławiu
Poważna Spółka kupi NZOZ z kontraktami zarówno we Wrocławiu jak i pozostał
class=obrazek2
  sprzedam praktykę stomatologiczną z mieszkaniem
praktyka stomatologiczna wraz z mieszkaniem.Działająca praktyka stomatologiczna wraz z mieszkaniem . Jest to parter domu 2-rodzinne
class=obrazek2
  Powierzchnia medyczna pod gabinety/przychodnię KIELCE
Posiadam powierzchnie idealnie nadającą się na gabinety lekarskie. Nowoczesny obiekt, parking podziemny. Bezpośrednio przed obiektem przysta
111850mn-hospitals30_il_498534551[1].jpg
  Poważna Firma Sieciowa Kupi Aptekę w Mieście Wojewódzkim - Teren Całego Kraju
Duża Firma Sieciowa poszukuje aptek na sprzedaż w Miastach Wojewódzkich.Prosimy o przesyłanie tylko Kompletnych Ofert.
 
Komentarze (0) Ocena (0)
 
Linki sponsorowane.
Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |